Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PISA teszt milyen időközönként...

PISA teszt milyen időközönként van és melyik iskolákban írják?

Figyelt kérdés

Elvileg 14 évesen írjuk

Gyakorlatilag soha nem írtam ilyen tesztet és a többi kb 200 velem egykorú ismerősöm sem

Ezek szerint ezt csak 1-2 iskolában írják?


2020. júl. 3. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi talán csak 8. osztályos korunkban írtunk év végén még 2012-ben középiskolában meg szerintem egyszer se, Mensa tesztről volt szó de azért meg fizetni kellet volna így azt kihagytuk, de én amúgy ezeket a teszteket a hosszúságukból adódóan nagyon megunom egy perc alatt ezért csak összecsapom hogy kész legyek minél előbb vele.
2020. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen középiskola 9. és 11. osztályában volt , ha jól emlékszem.
2020. júl. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*Ja de és csak a mi osztályunk írta abból az iskolából.


Azt nem tudom, hog yminden középiskolából választanak-e egy osztályt, akivel megíratják kétszer. Azért 2X, mert megnézik, annyi idő alatt mennyit fejlődtünk; meg mi is még kapunk egy ilyen kódot, amivel bizonyos határidőig meg tudjuk nézni az eredményeket.

2020. júl. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Várjatok

Ez a PISA teszt ugyanaz mint az országos kompetencia mérés?

2020. júl. 12. 04:03
 5/7 anonim ***** válasza:
2. és 4. vagyok, én 2011-ben érettségiztem, nekünk így konkrétan nem volt kimondva; meg szerintem nem szerepelt se a lapon, se a számítógépen, amikor csináltuk, hogy PISA; tehát vagy akkor még nem volt konkrétan ilyen neve; vagy nem is biztos, hogy ugyanaz volt; de én arra gondolok, hogy végülis ez; de nálunk, az én korosztályomban, akkor ez még nem volt így emlegetve, hogy PISA-teszt. De én arra tippelnék, hogy végülis ugyanaz volt. Azt hiszem, a 9.-est csináltuk számítógépen, a 11.-est papír-alapon. Most azon gondolkodom, hogy lehet-e , hogy 3X is írtunk ilyet, de én asszem, nem. Vagy lehet még az is, hogy a 9.-esnek volt egy számítógépes, meg egy papír-része. Mert mintha az első, tehát a 9.-es matektanárunkkal is lett volna papíralapú; de szerintem az elsőnél volt az, hogy írtuk számítógépen. Mert az viszont biztos, hogy későbbi volt, ami csak papír.
2020. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*Bocsi,előző vagyok, 2. és 3. még. :):)

De szóval szerintem ezt nálunk kompetenciamérésnek hívták szerintem.

2020. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem és nem az,a kompetenciamérés más

Ez a Pisa valami vicc lehet

2020. júl. 12. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!