Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai Egyetemen gépész...

Az Óbudai Egyetemen gépész karon vannak jó csajok?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy akkor szeptemberben fotók ott kezdeni... Srácként ez a dolog is érdekelne!
2020. júl. 7. 23:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez igazán nem fontos.
2020. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

A BGKn kb 70% férfi, ahogy én láttam. Inkább a KGKról, vagy az RKKról nézzél barátnőt ha ennyire fontos :D

24F

2020. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Minden karon vannak szép lányok is. A gond inkább az, hogy a gépész karokon minden lányra három-négy fiú jut, így nagy a verseny. A szép lányok kegyeiért pedig különösen erős a verseny. Nekem egy ismerősöm Miskolcra járt és azt mondta, hogy ott még a legrondább lány is könnyen párt talált magának. Szóval készülj fel arra, hogy ha szép barátnőt akarsz, akkor jó eséllyel a gépész karokon kívül kell keresgélned. De Pesten sok az egyetemi klub, nem lehetetlen ismerkedni.
2020. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a gépész karra járok, hanem NIK-re, de gondolom hasonló nemi arányok vannak ott is, mint nálunk (10-20% lány). Ne reménykedj!


Helyes srácokat viszont biztos találsz. :)

2020. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!