Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nemzetközi gazdálkodás...

A nemzetközi gazdálkodás szaknál pontosan mi a nyelvi követelmény az oklevél kiadásánál?

Figyelt kérdés
Jelenleg rendelkezem két nyelvből egy B2 és egy C1 nyelvvizsgával. Ebben az esetben kell még majd egy gazdasági nyelvvizsgát is leraknom az egyik nyelvből? Különböző információkat kaptam efelől.

2020. júl. 8. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

2 szakmai b2 vizsga kell, vagy egy általános c1 és egy szakmai b2


[link]

2020. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen. Akkor jól értelmeztem, csak a TH-n azt mondták, hogy nem kell, nem is nagyon értettem, hogy miért mondják ezt...


Ezt én is olvastam már, "vagy ezekkel egyenértékű érettségi bizonyítvány" ez pontosan mit takar? Ez az emelt érettéségi után járó nyelvvizsgát, vagy ez is valami speciális :D?

2020. júl. 8. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki már záróvizsgázott vagy augusztus 31-ig sikeresen záróvizsgázik,akkor neki nem kell teljesíteni a nyelvvizsga feltételt.


"vagy ezekkel egyenértékű érettségi bizonyítvány" pld. aki kéttannyelvű gimiben érettségizett vagy ha mondjuk, egyéb okirat ha van egy anglisztika alapszakos diplomája az C1-nek felel meg

2020. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!