Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes elmenni gólya táborba?

Érdemes elmenni gólya táborba?

Figyelt kérdés
Felvettek a Debreceni Egyetem bölcsészkarára és nem tudom, hogy menjek-e a gólya táborba.Jó programok vannak?Nem szivatnak nagyon?
2010. aug. 2. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Már ezer ilyen kérdés volt és még annyi válasz..-.-

Bocsi, de szted mégis miről szól egy gólyatábor?:D Annyit mondok, h nagy élmény.

2010. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes! Én sajna kihagytam amikor anno egyetemre (bár nem Debrecenbe) mentem és megbántam. Mire találkoztam az évfolyamtársaimmal addigra a nagy részük már ismerte egymást, jó kis közös élményeken voltak túl, barátságok szövődtek, baráti körök alakultak. Sokkal nehezebb volt így beilleszkedni, ismerkedni főleg hogy én nem is vagyok egy túlságosan nyitott, könnyen barátkozó típus. Szóval feltétlenül érdemes elmenni, biztos jó buli lesz! A szivatást pedig nem kell annyira véresen komolyan venni, mindenki viccelődni, poénkodni, bulizni megy oda. De ha mégsem tetszik akkor még mindig haza tudsz jönni végső esetben.
2010. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is oda vettek fel, nem tudom, menjek-e... Szerintem érdemes, mert beiratkozás, könyvtári beiratkozás, tűzvédelmi oktatás meg évnyitó meg minden sz*rt akkorra tesznek, azokon ott kellene lenni... Ha te közel laksz, és meg tudod oldani, h mondjuk 2 nap lemenj egymás után, akkor az oké, de én nem fogok órákat utazni ezért :S Inkább megyek a táborba, hátha jó lesz :D Melyik szakra vettek fel?
2010. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hevesen lakok szóval nem valami közel.

Én is azért megyek, mert tényleg minden akkor van és nem akarok utazgatni minden 2.nap

Néprajzra vettek fel.Téged?

2010. aug. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!