Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ECDL vizsgára fel lehet...

ECDL vizsgára fel lehet készülni otthon mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

4.modulosra mennék de két vizsga alól mentesülök mert iker2 végzettségem van csak a szövegszerkesztés maradt és a prezentációt választanàm ez a két vizsga modul nehéz?

12.osztályos leszek.

Nem kell olyan komment, hogy az ecdl semmit nem ér stb. Az olyan kommentelő ne írjon semmit!


2020. júl. 12. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Szerintem hamar fel lehet rá készülni.:)
2020. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nehezek.

Itt vannak fent a feladatok amik lehetnek (50 feladat van benne ezek közül kapsz egyet):

[link]

[link]

2020. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kettő közül a szövegszerkesztés a nehezebb, ott könnyebb pontokat veszteni, prezentáció pedig az egyik legkönnyebb volt nekem, még 9.ben tettem le mindkettőt. Én heti 2 órát gyakoroltam, a tanár bent volt a teremben de igazából egyedül csináltam meg a feladatokat, és így másfél-másfél hónap alatt lettek meg (hamarabb is mentünk volna, csak ugye időpontot kellett kérni a vizsgára)

Igazából nagyon szájbarágósak a feladatok, szóval szerintem egyedül is simán fel lehet készülni, plusz ha egy kicsit is értesz hozzájuk, tehát csináltál már prezentációt meg szerkesztettél már szöveget általánosban, akkor nagy baj nem lehet.

2020. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És van olyan, hogy a tanár segít egy-egy feladatban?
2020. júl. 12. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs, max ha nagyon akar bár szerintem sokan lesztek a terembe így nincs rá esély hogy segítsen max ha 2-3 ember van de szerintem akor is kicsi rá az esély.
2020. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fel lehet :)
2020. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!