Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én is kaphatok Bursa Hungarica...

Én is kaphatok Bursa Hungarica ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Költségtérítéses képzésen vagyok, és azt hallottam, hogy már nekem is lehetőségem van kapni bursát. Ez valóban igaz? Milyen ösztöndijaka pályázhatok? Apa egyedül nevel, az anyám elhagyott. És hátrányos helyzetű is vagyok.
2010. aug. 2. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy már pályázhatnak költségtérítésesek is. De az a legegyszerűbb, ha bemész a helyi polgármesteri hivatalba és az illetékes(ek)nél érdeklődsz. Ők pontos felvilágosítást tudnak adni arról, hogy mekkora összegre pályázhatsz, milyen igazolások szükségesek és, hogy egyáltalán pályázhatsz-e.
2010. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a tippet!
2010. aug. 2. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Kaphatsz, nekem is megítélték. ktgtérítéses vagyok
2011. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!