Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek elindul szeptember...

Szerintetek elindul szeptembertől a tantermi, hagyományos oktatás az egyetemeken?

Figyelt kérdés

Szerintetek elindul szeptembertől a tantermi, hagyományos oktatás az egyetemeken?


Érdekelne minél több vélemény a témában... a szavazáson kívül szóljatok is hozzá, hogy mit gondoltok!



2020. júl. 13. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, az eredeti oktatási rend visszatér
Igen, de rövidített órák lesznek, csúsztatott (9 órás) kezdés
Igen, a nagytermes előadások kivételével
Nem, addig folytatódik a távoktatás, amíg nem lesz a többség beoltva
Nem, a második hullámtól tartva távoktatás lesz
64 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudjuk. Remélem igen.
2020. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Én az első válaszra szavaztam.


Amúgy meg majd az aktuális járványügyi helyzet és az operatív törzs megmondja, hogy mi lesz, ezen szavazás eredményének figyelembevétele nélkül.

2020. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én remélném hogy nem de ahogy látszik szerintem az lesz, de amúgy az olyan feltételek hogy maszkban üljél órán szerintem kivitelezhetetlen mert senki nem fog napi 8-9 órát maszkban ülni még levegőt se lehet rajta kapni rendesen.
2020. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem elindul rendesen, aztán ha hidegebb lesz, akkor merül fel újra a vírus-karantén kérdése. A beoltásra nem hiszem, hogy kötelezhetnek, hiszen az influenza oltás sem kötelező.
2020. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Tartok tőle, hogy igen, de szerintem hamar baj lesz belőle, az egyetemen minden félév elején sok a beteg, én is szinte mindig elkapok valamit. Azon kívül mindenki sokat utazgat ide-oda, a külföldiek és a magyarok is, és az egyetemen is azt láttam tavasszal, hogy sokan letagadták az utazásaikat és a tüneteiket is, hogy ne kelljen karanténba menniük:( - az lenne a legtisztább, ha egyelőre még távoktatás lenne, nagyon jól meg volt oldva. Én itthon lakom, több veszélyeztetett családtaggal, elképzelni sem tudom, hogy tudnék itthon teljesen elszeparálódni (akár hónapokra), ha tényleg be kell majd járnom:(

A maszkban meg kibírom kb. egy órát, amíg bevásárolok a családnak (de végén már úgy is a rosszullét környékez), de hogy nem bírom ki egész nap, amíg a különböző (jórészt katalógusos) órákon kellene ülnöm, az biztos!

2020. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elkezdődik rendesen, aztán ha lesz valami gubanc, akkor jön a távoktatás. Én amúgy bírtam az online tanulást, sokkal érthetőbbek voltak a tanárok magyarázatai, csomó időt meg tudtam spórolni azzal, hogy nem kellett utazgatnom vidékről Bpre, sokkal szabadabban rendelkezhettem az időmmel. Kíváncsi vagyok mi lesz, de egyelőre szerintem még senki nem tud semmit.
2020. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon reméljük hogy igen. Online oktatásnak valljuk be nincs sok értelme. Még ha le is adják az anyagot normálisan, a zh-n úgyis mindenki puskazik. Elveszti az egyetem az egyik fontos szerepét : a szocializalodast. Pestieknek nem para, de aki vidéki teljesen kimarad a dolgokból, ami depressziót okoz.
2020. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!