Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyáron müködik a neptun...

Nyáron müködik a neptun gyűjtőszámlája?

Figyelt kérdés
Ma elutaltam egy elmaradt összeget de, mint kiderült ezt már egyszer befizettem. Hopp, ember, hibázik :). Szívesen visszautalnám de még a gyűjtőszámlába sem érkezett meg. Nyáron ez lassabban megy? (Amugy BME)

2020. júl. 14. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy email cím, ahova gyűjtőszámlával kapcsolatos kérdésekben lehet írni. Szerintem nálatok is biztosan kell lennie valakinek, aki a pénzügyekkel foglalkozik, és meg lehet keresni a kérdéssel. Az évfolyamcsoportotokból hátha valaki ismeri a mailcímet. Én is egy ottani posztból tudtam meg, hogy létezik ilyesmi, és írtam én is rá később.
2020. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rákeresek, köszönöm
2020. júl. 14. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Várd meg hogx átutalja és neptunon belül vissza tudod utalni.
2020. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!