Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaságinformatika alapszakra...

Gazdaságinformatika alapszakra milyen mesterképzést választanál és miért?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen menedzserit. Tapasztalatból mondom, itthon az ugyanolyan nevű alap és mesterszakok nem érik meg a pénzt, én szarrá untam magam mesterképzésen (mérnökinformatikus mind a kettő). Alig volt valami, amit nem vettünk korábban, a nagy része csak kicsit jobban részletezte ugyanannak az anyagnak egyes részeit.


A gazdasági mester (például gazdmen, pénzügyi, stb) viszont segítségre lehet a szakmádban is és szerintem értelmesebb egy potenciálisan multinál dolgozó munkavállalóként valamilyen vállalati ismereketeket és egyebet tanulni. Sokat segíthet abban is, később PM vagy egyéb vezetőbb munkakörben dolgozhass.

2020. júl. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én programtervező informatikus msc-re mentem, mert érdekeltek a matekos, algoritmikus dolgok és amúgy is fejlesztőként dolgoztam már évek óta. Szerintem remek döntés volt.
2020. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!