Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, szerintetek...

Mit gondoltok, szerintetek erről az oldalról fel tudnék készülni az emelt infó szóbelire?

Figyelt kérdés

Szeretnék leérettségizni emelt szinten infóból, viszont mivel nem infó szakon vagyok így kicsit nehezebb. Találtam egy oldalt ami a szóbeli tételeket foglalja össze.


[link]


2014-es, mást nem igazán találtam sajnos. Ebben benne lehet minden vagy hol találom a többit? Esetleg van egy olyan könyv ami összefoglalja mindezt?


Előre is köszönöm a válaszokat



2020. júl. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt az általad mutatott oldalt nem ismerem, de én ebből tanultam és elég volt:

[link]

2020. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez csak a témaköröket írja le, nem a tényleges anyagot, amit meg kell tanulnod.


Például: "A nem nyomtatott dokumentum fogalma és sajátosságai. Összehasonlításuk adathordozó és megjelenítő eszköz szerint (hanglemez, hangszalag, CD, fénykép, hologram,

mikrofilm, diafilm, némafilm, hangosfilm, videofilm, DVD, mágneslemez, CD,

DVD). "

Nem ebből a fileból kell felkészülnöd, ez csak leírja, hogy mit kell megtanulni.


A helyedben majd szeptemberben megkérdeznék egy infó tanárt a sulidban, hogy ő mit ajánl. Ha ez nem vezet eredményre, akkor kérdezz körbe a városod sulijai infótanárainál.

2020. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megvan, könyvből tanulok, negyedét megtanultam már. Igazából amint kiraktam a kérdést 1-2 órával később rájöttem, hogy igen csak a témakörök de köszi
2020. aug. 27. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most fogok emeltezni, le tudod kérlek írni a könyv címét?
2020. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem olyan rossz könyv, de azért van benne itt ott egy két hiba, de azért ajánlom.


Én ezt használom:

[link]


Benne vannak az emelt szintű anyagok is kiemelve

2020. aug. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!