Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hasznosítható gyakorlati...

Hasznosítható gyakorlati órákat melyik képző ad? Oktáv, Mátrix, vagy mást ajánlasz egy leendő szobafestőnek, ha gyakorlatot is szeretne szerezni, nem csak papírt?

Figyelt kérdés

Ne írjátok, hogy keressek magánban, senki nem hajlandó felvenni, nem egy festőnél voltam. Valamilyen szinten meg is tudom őket érteni.

De engem ez nem visz előbbre.



2020. júl. 17. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Na, pont e miatt nincs jó szakember manapság, mert az én és ismerőseim tapasztalatai szerint: egyik képző sem és csak papírt adnak !


Magadnak kell gyakorolgatnod otthon meg youtube videókból, meg utánaolvasni.


Akárhol próbáltam szakmát tanulni, gyakorlat sehol sem volt csak papíron, magamnak kellett megoldani meg a többieknek már csak a papír kellett, mert mind benne dolgoztak, vagy a rokonok, ismerősök által már eleve volt helyük a pályán.


Úgyhogy csak magadat tudod előbbre vinni: átfested a szobádat, kidekorálod az ismerőseidét, nagymamádét vagy karitatív munkában ingyen mester keze alá dolgozol és gyakorolsz...


Az a baj, hogy a mesternek meg nincs ideje betanítani.

2020. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!