Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem szokványos tantárgypárosít...

Nem szokványos tantárgypárosítással el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen tanár szeretnek lenni. Iskolában legjobban a fizika és a történelem érdekel. Ha ez a két tárgy lenne a szakom, mennyire lenne nehéz ezzel elhelyezkedni? Illetve még azzal is ijesztgettek, hogy ezzel a két tárggyal nem lenne elég az óraszámom. Ez mennyire igaz?

2020. júl. 19. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát alapvetően 2-2 órás tárgyak. A fizika nagyon keresendő e miatt szerintem biztos lenne munkahelyed. Az óraszám hát az attól függ tudod vannak tagozatos iskolák vagy nálunk is heti 4 töri volt, tagozaton is több a fizika. A fizika miatt biztos több osztályod is lesz. Szerintem megoldható, a fizika okán mivel hiány van belőle nagyon.

De ha kevésnek érzed utólag 2 év alatt el lehet még egy harmadik szakot is végezni.

2020. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb tanarom matek-filozofia szakos volt. Ez sem szokvanyos, de el tudott helyezkedni.
2020. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán indul képzés ezzel a párosítással? Én nem vagyok benne biztos.
2020. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
90%
Ez négy óra. A kötelezőhöz legalább öt osztály kell a kezed alá. A fizikát nagyon keresik, de töritanárból még vannak elég sokan, arra órát nehezebben kaphatsz. Esetleg a falusi iskolajellegű izékben fordulhat elő kellően nagy fluktuáció, hogy töriórát is kaphass, ott viszont jellemzően egy osztály van évfolyamonként, ergo lehet, hogy több iskolába fog kellened tanítani.
2020. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!