Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan várod ma este a ponthat...

Hogyan várod ma este a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
Milyen érzéseid vannak ezzel kapcsolatban, hogy ma kiderül?
2020. júl. 23. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Izgulok. Szerintem addig próbálom produktívan eltölteni a napot, hogy "gyorsabban" teljen az idő.

És te kérdező? :)

2020. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán izgulok, mert nagy eséllyel felvesznek, de azért van bennem várakozás.
2020. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén szólva, ha nem írod, eszembe sem jut, hogy ma van a ponthatárhúzás.

Este, vagy holnap majd ránézek, aztán várom az e-mailt a beiratkozásról.

2020. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Én izgatott vagyok, mert kétesélyes a dolog.

Rossz: tavalyi ponthatártól két ponttal le vagyok maradva és állítólag idén könnyűek voltak az érettségik.

Jó: tavaly is 10 pontot nőtt a ponthatár és idén kevesebben is jelentkeztek, úgyhogy hátha csökken egy kicsit...meg a szóbelik elmaradása miatt állítólag alacsonyabbak az átlagos pontszámok.

Amúgy harmadszor felvételizek. Elsőre semmi nem jött össze, tavaly felvettek, de átgondoltam és rájöttem, hogy nem azt akarom csinálni. Nagyon reménykedem, mert ha nem vesznek fel, nem tudom, mihez kezdjek. Lassan kifutok az időből. :/

2020. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem fognak felvenni és ez most fog hivatalossá válni, ezért egész nap rosszul vagyok, pedig már kezdtem megfeledkezni róla.
2020. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon izguloook! Nagyon nagyon remélem hogy nem fog 8 ponttal nőni a ponthatár és akkor minden jó :D ha meg valamiért mégiscsak lecsúszom, akkor.... Na látod ezt annyira még nem tudom. De bizakodjunk, hogy mindenkinek összejön!
2020. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem sem sikerül az idén az *A* szak, de kíváncsi vagyok, hogy a *B* sikerül-e. Nyílván izgatottabb lennék, ha fikarcnyi esélyt is látnék arra, hogy összejöjjön az 1. hely, de így a 2. helyen álló szakról azt sem tudom, hogy ha egyáltalán felvesznek, beiratkozom-e.
2020. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!