Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai Egyetemen szeptember...

3 napos mákos lecsó kérdése:

Az Óbudai Egyetemen szeptembertől távoktatás van?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tegnap kaptam az SMS-t, hogy felvettek az Óbudai Egyetemre, de azt hallottam, hogy szeptembertől távoktatással folytatódik tovább az oktatás. Ez igaz?



2020. júl. 24. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előadások lesznek online.

Üdv: egy OE-s

2020. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De zh-zni be kell járni?


És akkor ha 160km-re lakok bekoltozok a kollegiumba vagy felkell jarnom mindig pestre?

2020. júl. 26. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre ez a felállás. A kolikról sem tudni 100%-ig biztos információt. Előbb meg kell várni milyen intézkedéseket hoz a kormány szeptemberig. Az is elképzelhető, hogy ismét nem nyithatnak ki az egyetemek, már csak kitekintve a határon túli eseményekre.

Egyenlőre jelentkezz koliba, vagy keress albérletet biztos ami biztos.

2020. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De kollegiumban vagy otthon lehet tanulni?
2020. júl. 26. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted? Mindenki ott tanul ahol akar és tud. Ezt nem akadályozzák a koliban sem. Felőlem meztelenül sikítva fél lábon ugrálva is tanulhatsz ha neked úgy megy.

Ha arra gondolsz, hogy lesz-e koli és lehet-e majd ott tanulni az már más. Elméletileg kinyitnak a kolik, gyakorlatilag senki nem tud biztosat mondani. Majd eldönti a kormány mi legyen.

2020. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 davidusimusu ***** válasza:
100%

Én személy szerint kaptam e-mailt és megválaszolt minden itt felmerülő kérdést.(beiratkozás,kollégium,tanterv,stb) Mivel felvi-n keresztül történik a jelentkezés, így gondolom nektek is kapnotok kellett/kellene e-mailt. Egyébként mint ahogyan azt írták is, egyenlőre úgy néz ki, hogy az előadások online lesznek megtartva, kolira pedig aug.7-ig kell beadni a pályázatot.

De nyilván mindenki tudja, hogy ez nem 100%-os információ. Még bármi változhat a szorgalmi időszak kezdetéig. Viszont nem árt jobban odafigyelni és mindent elintézni a kiírt határidőkön belül. Különben elég sok mindenről lemaradtok.

2020. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!