Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Széchenyi István...

A győri Széchenyi István Egyetem tantárgyai úgy hallottam nagyon mások, mint a BME tantárgyai és ha alap képzést végzek ott és mestert szeretnék végezni BME-n az kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Mert a BME-re akartam menni, de nem vettek fel, ezért gondoltam erre. Egy ismerősöm mondta, hogy nincs matek az új rendszerben. Ez nekem tényleg nem okoz hátrányt? Igazából el kell kezdenem az egyetemet mindenképp, csak azert ugy látom, hogy szinte átjelentkezésre sincs így lehetősegem. Vagy max újra jelentkezek, de akkor ugrott 2 félévem az államiból. Vagy pontosan hogyan vannak ezek a dolgok?

Ha esetleg rosszul tudok valamit kérlek javítsatok ki.



2020. júl. 24. 17:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt nem irtam hogy építészmérnöki szak.
2020. júl. 24. 17:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nem friss a kérdés, de lehet menni igen. Ugyan nem tudom mérnöki szakokon, hogy van a diploma kreditelismerése, de szerintem nagy rá az esély, hogy teljes kreditszámítással jelentkezhetsz majd mesterre.
2021. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!