Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE programtervező informatik...

SZTE programtervező informatikus duális képzés megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most leszek végzős gimiben és arra lennék kíváncsi, hogy SZTE proginfon meg-e éri a duális képzés? Sokat el vesz a tanulásra fordított időből / kikapcsolódásból? Fizetés mennyi kb? Mennyit kell dolgozni? Segítőkészek a munkahelyen? Meg mutatják mit hogy kell? Vizsga időszakban kapsz időt a felkészülésre?


Előre is köszönöm, ha van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata és le írná :D



2020. júl. 25. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Én ezt nem tudom, de azt sem, hogy miért akar mindenki informatikus lenni, amikor olyan sok jó szakma közül lehet választani, amiknek van hasznuk is, mondjuk műtős fiú. Sokkal hálásabb voltam a műtős fiúnak, amikor kórházban voltam, mint magának az orvosnak, olyan jól tette a dolgát.
2020. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés..

De gondolom nem vagy tisztában abban se hogy mi az “informatikus”.. ez egy összefoglaló név, sokan össze keverik a rendszergazdákkal akik csak telepítgegik a gépeket.


Ha nem lennének programozók nem tudom most miről írnál, mivel menne a Tv, az autód, a kávéfőződ..... ma már minden ilyen gépet programozók tesznek működőképessé.


Ja és ha nem tudnád a programozók hianyszakma világszerte. Nagyon sokan el se végzik a programtervező egyetemet, mivel matek az egész, régen matematikusként voltak számon tartva.

2020. júl. 26. 10:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem akar mindenki az lenni, az emberrel 90%-a csak a facebookot tudja meg nyitni a mobilján és itt ki fújt a dolog.
2020. júl. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!