Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudok belépni a NEPTUNba!...

Nem tudok belépni a NEPTUNba! Ez másnál is így van? Miért van ez? 8-adikáig tudok jelentkezni a kollégiumba, és félek, addig sem tudok belépni.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2010. aug. 3. 14:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyival egészíteném ki, hogy nem a jelszavammal van a baj, rákattintok az ablakra, és nem történik semmi. Azt írja ki, kapcsolódási hiba hálózati időtúllépés miatt.
2010. aug. 3. 14:40
 2/7 anonim ***** válasza:
én simán be tudok. ráadásul mindkét sulim neptunjába (PE és NYME) lehet a böngésződdel van para. frissítsd!
2010. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A bongeszo jo otlet, problad meg Explorerel es Google Chromemal is, en ez utobbi hasznalnom, es nincsenek olyan problemaim, mint Explorerrel vagy Firefoxal voltak, egyedul a felvi.hu bizonyos oldalaival nem kompatibilis.
2010. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is belép simán! Másfajta böngészővel próbáltad már? Azokat próbálgasd!
2010. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még megkérdezni?
2010. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azt a tanusítványt el kell ám fogadnod!

addig nem tudod megnyitni az oldalt.

szerintem az a bajod.


ha firefoxal megnyitod, elsőre kiir valami hülyeséget, hogy nem biztonságos, vagy nemtudommi és akkor neked be kell tenned a kivételek közé. ott felajánlja.

már nem emlékszem pontosan mit ír ki, de rá fogsz jönni mikor meglátod, hogy arról beszélek. :-D


utána első belépéskor a neptunkódodat megkaptad nyilván levélbe, a jelszód meg a születési dátumod. pl 19900710


de végülis ha egyetemista leszel, akkor ezt a hipernagy agyi kapacitást igénylő feladatot neked is meg kell tudnon oldani. :-P

2010. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Utolsó! Azt a tanúsítványt nem fogadtam el, a biztonság kedvéért, de akkor most megteszem. Megpróbálom explorerrel, hátha.
2010. aug. 3. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!