Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha gazdálkodási és menedzsment...

Ha gazdálkodási és menedzsment szakra jelentkeztem a BGE PSZK részére, akkor is kell választanom képzési helyet?

Figyelt kérdés
a BGE oldalán ez áll "Amennyiben tanulmányait a Külkereskedelmi Karon, digitális üzleti szolgáltatások specializáción kívánja megkezdeni, a képzőhely megválasztására vonatkozó kérelmét a Neptun Unipol rendszerében kell leadnia." Ez azt jelenti hogyha én nem a külkereskedelmi karon, hanem a pénzügy számviteli karon akarom kezdeni, akkor ebben az esetben nincs teendőm?

2020. júl. 27. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem, de én mindig ha van valami kérdésem ami nincs egyértelműen leírva, vagy telefonálok, vagy emailt küldök az illetékes egységnek, ebben az esetben a hallgatói Szolgáltatási osztálynak vagy mi a neve (folyton átnevezik, a TO ra gondolok)

Baromi sok pénzt fizetsz, egy szolgáltatást veszel igénybe, hívd csak föl őket nyugodtan, ez a dolguk, ezért fizetik őket -a te pénzedből is.

2020. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia leendo csoporttars! :) en is ma olvastam ezt, de mintha a FOSZKnal lenne ez ervenyben.. Ket volt osztalytarsam felnottkepzesre megy es nekik a szak mellett zárójelben volt, hogy vállalkozási, ami a PSZK-n van.
2020. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!