Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden az Öthalmiba hogy...

Szegeden az Öthalmiba hogy lehet jelentkezni? Nem látom a modulos koleszlistán és nem tudom kijelölni

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello!


Ha tudsz küldeni egy screenshotot (akár privátban, akkor jobban tudok segíteni), de ott kell lennie (gondolom a szociális helyzetfelmérőt már kitöltötted, és ahhoz csatolod a kolijelentkezést. A többi kolit látod a jelentkezésnél?

2020. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma írták ki moduloba, hogy "karantén kollégium" vagy mi lett. Én másodéves vagyok, és felvett a státuszom a kolinál, de páran azt mondják, hogy mi sem mehetünk vissza, de még várunk a pontosabb infokra.. :((
2020. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mi most kaptunk infokat: Gólyákat egyetemi döntés alapján nem vesz fel sem az Öthalmi sem az Apáthy koli
2020. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!