Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szokatlan az, ha én nem várom...

Szokatlan az, ha én nem várom az egyetemi bulikat egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek mérnökinfo szakon a BME-n, de valahogy nem értem ezt a heti 5x bulizni, iszogatni járkálós mentalitást.


Valamiért azt gondolnám, hogy egyetemre - középsuli után - már sokkal céltudatosabb emberek járnak, akik fejlődni szeretnének elsődlegesen. Elsősorban tanulni szeretnék, dolgozni, sportolni, karriert építeni. Hétvégénként szívesen eljárok ha éppen van időm, de az első mindenképpen a tanulás és az egészségem (ebbe beletartozik a 7-8 óra nyugodt alvás is, emiatt sem nagyon járkálnék ki hétköznaponként).


2020. júl. 29. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Mindegy, hogy másnak szokatlan-e vagy nem, te úgy csináld, ahogy neked jó.

Évtizedekkel ezelőtt még igazabb volt, amit írsz, hogy az egyetemisták komolyabb emberek voltak, de akkoriban még alig vettek fel valakit egyetemre, most meg már az a fura, ha valakit nem vesznek fel (most is a jelentkezők negyede nem jutott csak be), szóval nagyon felhígult az emberanyag, ezért van ez.

2020. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem szokatlan, van a hangos, bulizós réteg, és van az introvertáltabb, céltudatosabb réteg, akik nem ezzel foglalkoznak.

Én sem voltam soha egy egyetemi buliban, és nem hiszem hogy sokat kihagytam.

2020. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Én tulajdonképpen a kettő között vagyok. Nagyon szeretem a jó bulikat (RIO, es ehhez hasonló helyek), de csak akkor ha nincs rossz hatással másra.
2020. júl. 29. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Majd meglátod egy combosabb zh után amikor nagy megkönnyebbülve kicsődültök csoporttársakkal hétkor egy csütörtök este a balzsamos levegőre úgy, hogy másnap csak egy előadásotok van, akkor fog az a borocska hívogatni.
2020. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Jaj srácok, nem kell arra verni magatokat hogy "én különleges vagyok, mert nem én aztán nem heti hatszor hányásig", szó sincs róla ez lenne, most az hogy a szórakoztató ipar meg a nagyszájú aki még előadásra sem jár, így festi le semmi köze hozzá. Taps, nem jársz majd bulizni, hajrá.
2020. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Nem azért írtam mert ez különlegessé tenne, hanem mert szószerint csak ezt hallottam még az egyetemi életről.
2020. júl. 29. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

BME viken ne is várd. Mármint a bulik jók, a gólyatábor viszont 3gy ótvar szar időpazarlás. Az egyik legjobb barátom VIK-es, villamosmérnök, sokat mesélt arról, hogy mennek arrafelé a dolgok.


Amúgy én sem várom az egyetemi bulikat (máshol tanulok, nem ott). Van párom, nem szívesen züllök este nélküle másokkal.

2020. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Volt osztálytársamnak ha jól tudom csak ötöse van viken kíváncsi vagyok, hogy a nagy bulizósok hozzák e ezt.
2020. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én BME-s vagyok és még életemben egy buliban sem voltam, viszont barátaim szoktak néha és ők is teljesen normális emberek. Egyszerűen nem mindenki élvezi, ne aggódj, nem erről szól az egyetem, de azt sem kell lenézni, aki kihasználja a lehetőségeket.
2020. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!