Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a közösségszervezés...

Milyen a közösségszervezés alapszak?

Figyelt kérdés
Pótfelvételin jelentkeznék erre és fel is vennének a ponthatár alapján, érdekelnének a tapasztalatok. Köszi.

2020. júl. 30. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy? Te már látod a pótfelvételiket? Én még várok rájuk....


Egyébként testvérem barátnője ebben végzett, el tudott vele helyezkedni először nyelvvizsga központnál és azt mondta jól keres.

2020. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezen a szakon tanulok, utolsó évem lesz. Én személy szerint szeretem, jó tanáraink vannak, értenek a szakmához, csillogó szemű előadásaik vannak. Sok gyakorlatunk van év közben, ezért 1-2 vizsgám van csak. Ez a szakma olyan, hogy mindenhez értened kell egy kicsit (közösségek, HR, művelődés, kultúra, múzeumok, turizmus) ezért sokfelé tudsz elmenni majd mesterszakra, munkahelyre. Attól függ, hogy mi érdekel, mire akarsz specializalodni.
2020. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es, melyik egyetemen tanulod és milyen specializációval, ha szabad kérdeznem? Megfogtál :)
2023. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as Kodolányin végeztem, humánfejlesztő specen :)
2023. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, köszönöm!
2023. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!