Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai egyetemen a következ...

Az Óbudai egyetemen a következő félévre érdemes kolisnak lennem úgy, hogy online oktatás lesz?

Figyelt kérdés
Tömegközlekedéssel 2 óra lenne bejutnom, autóval viszont csak 35 perc. A NIK-re fogok járni és gólya leszek. Hallottam, hogy a gyakorlati órákon viszont személyesen meg kell majd jelenni, ezek milyen gyakran lesznek? Ezekre az órákra autóval tervezek majd bemenni, ha nem leszek kollégista, viszont örülnék neki, ha nem lenne túl gyakran. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. aug. 2. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szakra mész? Így látatlanban nehéz megmondani, de bőven lesznek gyakorlati órák. Ajánlom megnézni a szakod tantervét, ott fel vannak tüntetve a követelmények.
2020. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én írtam most a gazdasági karnak, hogy szeretnék pótfelvételin jelentkezni, azt kérdeztem, hogy papírral bizonyított veszelyeztetettség esetén van-e lehetőség online végezni a gyakorlatokat, azt a választ kaptam, hogy a tárgy oktatója egyénileg dönti el.
2020. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Neumann János Informatika karra fogok járni
2020. aug. 2. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

"Hallottam, hogy a gyakorlati órákon viszont személyesen meg kell majd jelenni, ezek milyen gyakran lesznek?"

Hétfőnként 10.00-tol 12.00-ig,szerdankent 15.00-tol 16.30-ig és péntekenként 16.00-tol 18.00-ig.

2020. aug. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!