Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták van értelme...

Egyetemisták van értelme elmenni a matematika előkészítőre?

Figyelt kérdés

Az egyetem a szorgalmi időszak előtt egy héttel tart matek felzárkoztató tanfolyamot. A tanfolyam ára 22 eFt. Ez vagy egy magán tanár éri meg jobban? 10 éve érettségiztem. Szerintetek ez mennyire releváns?



"Az elmúlt tanév első félévében az egyetemre újonnan felvett elsőéves hallgatók nagy százalékának nem sikerült matematikából aláírást szereznie és levizsgáznia. Az ok az esetek

túlnyomó többségében nem az egyéni alkalmatlanság, hanem a középiskolából hozott matematikai

ismeretek nagyon eltérő, sokszor igen alacsony színvonala. "


2020. aug. 4. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt szintű érettségiket hány százalékra tudod megírni átlagosan?
2020. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha problémád van a matekkal, akkor érdemes szerintem. Főleg, mert valószínűleg ugyanaz a tanár fogja tartani, aki később. És célirányos lesz az alapozás.
2020. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, előbb csinálj meg néhány emelt szintű feladatsort, hogy lásd, mennyire megy, mert nem biztos, hogy te az a kategória vagy, akinek szüksége van erre. Bár ha időd is, energiád is, meg fölösleges 22 ezer forintod is van rá, ártani biztos nem árt.
2020. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami még eszembe jutott:

mateking.hu


Sulikra szét van szedve, abból is tesztelheted magad, hogy mennyire érted meg, mennyire tűnik nehéznek.

2020. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. aug. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!