Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-n milyen az úszás?

BME-n milyen az úszás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek úszni, de nem annyira sportént tekintek rá. Szóval eljárok az uszodába és leúszom a hosszokat, de nem ugrok fejeseket és a gyorsúszást is hanyagolom. Ha a BME-n tesinek az úszást választom, ott mennyire veszik komolyan? Vagy mindenki úgy úszik,ahogy akar?

2020. aug. 5. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom nincs komolyabb megkötés. Legalábbis én sok olyan hallgatót ismerek, akik előtte nem is úsztak rendszeresen, mégis sikeresen teljesítették (és ők is inkább mellen úsztak). Csoportokra osszák az embereket, van külön edzés program. Nyilván nem kérnek olyat, amit nem tudsz teljesíteni, van kezdő csoport is. Nagy hátrány, hogy a Tüskében van, szóval oda el kell jutni+öltözéssel is elmegy egy csomó idő.

Bár nem sokat segít, de azért itt a link: [link]

2020. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is arra tervezek menni tesire. Melyik szakon vagy?:)
2020. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt úszásom 2 éve. Igazából annyiból állt az egész, hogy az elején volt egy nagyobb beszélgetés, hogy mit szabad/mit nem, hogy ki mennyire tud úszni és kinek van igénye arra, hogy megtanítsák úszni. Aztán volt 3 sáv (kezdő, haladó, profi) úszóknak és annyi volt a kérés, hogy 1 óráig legyünk vízben meg csináljunk is valamit.

Amúgy szerintem tök jó volt, én péntekenként mentem; ha nem voltam másnapos akkor nagyon jól esett egy stresszes hét után egy kis úszás.

2020. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!