Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Negyedszeri tárgyfelvétel...

Negyedszeri tárgyfelvétel SZTE-BTK-n lehetséges?

Figyelt kérdés

#egyetem #oktatás #SZTE #kurzus #negyedszeritárgyfelvétel
2020. aug. 6. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Negyedszerin gondolkodsz és még mindig nem volt a kezedben a szabályzat?
2020. aug. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha már bölcsészkaron se sikerül egy vizsga nem biztos hogy egyetemre való vagy. Ezeknek a szakoknak a 90%-át félálomban is meg lehet csinálni.
2020. aug. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Haha kössz a hasznos válaszokat. Most jól megmondtátok nekem.
2020. aug. 6. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
De tényleg, azt hinné az ember, hogy egy bölcsész legalább olvasni tud.
2020. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennyire szánalmas emberek vannak de tényleg. :D Nem itt tenném fel a kérdést, ha találtam volna rá választ ember. De nem az ilyen megmondó embereknek szólt ám, hanem aki tudja is a választ. Nyugodtan csendben lehetarasni az egy bites anyátokkal. Ja hogy az enyém az? Nem ismered a körülményeim. De ahh, kinek is beszélek...
2020. aug. 6. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem itt tenném fel a kérdést, ha találtam volna rá választ ember."

Ha hivatalos helyen se találtál, akkor itt mégis mit vársz bölcsész létedre???

2020. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben megtalálod a választ: [link]
2020. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Google és az általános iskolában elsajátított olvasási képességeimnek hála nettó 3 percbe telt megtalálnom egy számomra ismeretlen egyetem, ismeretlen szabályzatában a megfelelő részt.


"7.3. Egy tárgy (illetve a neki megfelelő kurzus) – annak nem teljesítése esetén – a tanulmányok ideje alatt három alkalommal vehető fel. Ha a két kurzusfelvétel során a hallgató (aki tanulmányait a 2012-13. tanévben vagy azután kezdte) a hat vizsgaalkalmat elhasználta, harmadik kurzusfelvételre nincs lehetősége."


Ha erre nem vagy képes egyetemistaként, akkor gondold át az életed. Azt gondolná az ember, hogy mint érettségit szerzett, felsőoktatásban tanuló ember rendelkezik ennyi önállósággal és problémamegoldó képességgel.. (mehet rá a dislike, attól még igaz lesz)

2020. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!