Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erasmus tanulmányi átlag?

Erasmus tanulmányi átlag?

Figyelt kérdés

Jovőre a tavaszi félévre szeretnék erasmusra menni. Eléggé utánanéztem,de erről semmit sem raláltam,gondoltam hátha márnvolt valaki innen és tudja.

Az lenne a kérdés,hogy erasmusnál van sgy megyzabott tanulmányi átlag,amit el kell érni és csak akkor mehetsz?

Mert nekem kb 3mas az átkagom csak sajnos,de nagyon szeretnék menni:(

20L



2020. aug. 6. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyeteme válogatja. Az én szakomon alig tudták feltölteni a helyeket, senki nem ment szinte erasmusra, ezért a követelmények is alacsonyak voltam. Én 7 év alatt 4x voltam, sose volt kérdés hogy megkapom-e az ösztöndíjat. Húgom szakán nagyon magas átlag kellett mert annyian jelentkeztek.
2020. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy voltál 4x?:D

Nem csak 2x lehet?

2020. aug. 6. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1x bsc alatt (15 het), 2x msc alatt (1 tanulmanyi 5 honap, 1 szakmai 2 honap) es megegyszer abszolvalas utan (5 honap). kihasznaltam msc alatt mind a 12 honapot. ezekbol a 2 msc-s es az egy abszolvalas utani meg campus mundival is volt kombinalva. en csak a 12 honap/kepzes limitrol tudok, de lehet ezt is egyeteme valogatja
2020. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!