Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimis lánynak honnan ajánlanát...

Gimis lánynak honnan ajánlanátok iskolatáskát?

Figyelt kérdés

Hátitáskára gondoltam, nem kell olyan nagy, de azért jó lenne ha pár füzet+ ebéd beleférne

Alapvetően sportos a stílusom, nike, adidas stb cuccokat szeretem


2020. aug. 6. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Már hogy érted, hogy honnan? Boltból, természetesen...


Ha pedig mutogatni akarod magad benne, akkor meg te tudod, hogy neked mi áll jól -bár egy táska esetén nem ez kellene, hogy a fő szempont legyen.

2020. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Melyik boltból...

Nem bunkó emberektől várok elsősorban választ, esetleg ki hol látott jó táskát, vagy esetleg linket küldeni. Előre is köszi :D

2020. aug. 6. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Bunkó vagyok, mert azon az értelmi szinten adtam választ a létfontosságú kérdésedre, amilyen értelmi szinten kiírtad...
2020. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Auchanban vannak most elég jók,bár minőségileg nem tudom milyen,mert nem vettem még ott táskát. Decathlonban is vannak márkásabb táskák,nekem onnan volt egy táskám,4 év alatt csak a vállpánttal volt kisebb gondom,de még mindig funkcionál,és jól néz ki(nekem tetszik).


Meg néz be néhány kifejezetten táskákat értékesitő üzletbe.


Illetve most vettem Tescoban egy szimpla fekete vászon táskát 800 FT-ért,de gimnáziumba az kicsi lenne neked.

2020. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
*nézz
2020. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Amazon.de szállít Magyarországra, írd be, hogy “damen laptop rücksack” és hajrá... A Slotra egy nagyon jó márka, iszonyú igényesek a táskáik, nem ilyen hulladék mint az Adidas meg a többi sportmárka...
2020. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Vans hatitaskam van, es nagyon jol birja, a kialakitasat is szeretem.
2020. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, én nem tudom, én olyan csattos budmil-táskát vennék, tehát nem a cipzárosat; nekem a cipzáros, amikor késésben voltam, és futnom kellett valahova, az állandóan kinyílt, előtte csatos volt, de amikor kellett volna már új táska, akkor addigra az már kétszer annyiba került,és akkor vettem ugyanúgy budmilból a cipzárosat, ami annyi volt, mint anno amennyiért a csatosat is vettük. De szóval a budmil csatos táskákat nagyon tudom ajánlani, szerintem jó minőség, tartós, évekig kibírja. Többféle bolt is volt, amikor én anno iskolatáskát kellett, hogy vegyek, és ahol vásároltam; abban a boltban a heavy tools-t néztem még, hogy nagyon jó. Volt még ott pár bolt; de szóval az a lényeg, hogy nézd meg belül is, hogy legyen jó vastag, legalább egy centis az alja; mert van olyan nagymárkás táska is, ami nagyon gyenge, 3 hónap alatt is simán kiszakad; tehát még egy tanévet sem bír ki. A budmilt azt tudom, hogy jó, az évekig kibírja, meg még amikor néztem, és ahol voltam, a heavy tools-t is jónak néztem.
2020. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg egy sima nike táskám van de amúgy szinte bárhol tudsz venni egy egyszerű hátizsákot. Én volt hogy egy kínai oldalról rendeltem tolltartóval együtt mert az tetszett de semmi baja nem volt, egy táskán szerintem amúgy is elég kevés dolog tud elromlani max elszakad de azért azt sem magátol szoktak a táskák. Azt vedd ami tetszik és ott ahol az éppen van
2021. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!