Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Egyetem Rippl-Rónai...

Kaposvári Egyetem Rippl-Rónai Művészeti Kar, mi a véleményetek, tapasztalataitok a suliról?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék menni egyetemre, már most gondolkodom, hogy mit jelöljek meg. Mindenképp művészeti egyetemre szeretnék menni. Valaki a kaposvári suliról tud valamit, hogy milyen ott a festő és grafika szak irány érdemes e oda jelentkezni?
2020. aug. 6. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vidéki művész képzésben pécs, sopron, és eger éri meg képzésileg.

Hacsak teheted, és érzel magadban motivációt, hogy rendesen felkészülj a felvételire szakmailag(tervezőgrafika), és rajzilag egyránt, ne menj kaposvárra.

2020. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
egy kalap sz.r
2020. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt ne várd el, hogy megtanítanak használni a Photoshopot vagy az Adobe Illustratort, viszont elvárják, hogy érts hozzá! Sok dologban kicsit régies a felfogás, főleg, ha idősebb az oktató. Nem szeretik a nyugati és távol-keleti képregényes és animációs stílust, jobban kedvelik, ha egy diák is elvontan gondolkodik, és figurális helyett inkább absztrakt dolgokat alkot.

Viszont megtanítanak az ő fejükkel gondolkodni, az elméleti oktatás szerintem hasznos, legyen szó akár médiaelméletről vagy színtanról. Festő, szobrász vagy látványtervező szakon többet fogsz tanulni, mint elektrográfia vagy animáció szakon.

2020. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!