Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptembertől be...

Szerintetek szeptembertől be kell járni a suliba vagy újra karantén lesz?

Figyelt kérdés
Főleg gimnáziumban.

2020. aug. 8. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem újra távoktatás lesz. Mondjuk ez várható volt.
2020. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Be kell.
2020. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha óránként van feltéve a kérdés sem tudjuk, majd ha kijön a Magyar közlöny.
2020. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Attól fog függni, hogy abban a megyében mi újság járványügyileg. De addig még hetek eltelnek, bármi lehet. A szennyvízből két hétre előre lehet megjósolni, hogy mi lesz.
2020. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Bejárós lesz, nem fogják megint végigjátszani hogy sok szülő kiveszi a szabadságot. De ezt el is mondták, plusz azt is hogy lehet hogy át kell állni digitálisra. Persze majd az idő úgyis hozza a dolgokat. Hozzáteszem, hogy az hogy otthonról végzed a sulit az nem karantén :))
2020. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Be kell járni.

A járvány szempontjából jóval kockázatosabb egyetemek többségén is rendes oktatással kezdenek majd szeptembertől (erről volt ugye hír a múlt héten). Akkor az általános/közép iskolákban miért lenne ismét távoktatás.

Arról is volt szó, hogy ha jön a vírus, akkor is lokálisan térnek át csak a távoktatásra, nem ország szinten.

2020. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha tippelnem kell szerintem elkezdődik rendesen az iskola,aztán ha baj lesz majd jön a távoktatás.
2020. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Majd az okosak megmondják :D


Egyébként szerintem is be kell járni, szerintem az oktatási intézmények lesznek az utolsók amik becsukják kapuit, de ahhoz már tényleg nagy járványra van szükség.

Ennél jóval több intézkedés van ami hatásosabb lehet.

2020. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Az iskolák a lehető legjobb terjesztők lehetnek hisz több száz ember az ország egész területén együtt vannak zártérben egész nap és naponta hazamennek tehát széthordják az utcára, a tömmegközlekedésre és hazaviszik ahonnan a szüleik beviszik a munkhalyre és így tovább, 1 millio gyerek, több tízezer tanár és több ezer egyéb dolgozó kezdi meg a tanévet, egy közülök szinte biztos hogy koronás lesz és meg is lesz a baj, szerintem a középsulikat nyugodtan belehetne zárni mert csak felesleges kockázat nyitva hagyni.
2020. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
#9 Ennyi erővel akkor mindent zárjanak be, senki se menjen dolgozni se.
2020. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!