Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden egyetemnek a gyujtoszam...

Minden egyetemnek a gyujtoszamlajara kell utalni a penzt vagy csak a neptunon keresztul kell intezni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyűjtőszámlára utalsz az a Neptunban fog megjelenni.
2020. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es gyujtoszamlara lehet utalni azelott, hogy a neptunban megjelenne a tetel kiiras?
2020. aug. 11. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze
2020. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha pl holnap utalok a gyujtore es csak penteken irjak ki a tetelt a neptunban, akkor a neptunban mit kell csinalnom penteken? (BGE)
2020. aug. 11. 21:22
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] itt a pdf fajlban nincs semmilyen gyujtoszamlarol szo
2020. aug. 11. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Tévedés. A Szegedi Tudományegyetem az ellenpélda. Ott csak akkor jelenik meg Neptunban az összeg, ha van kiírt tétel, ha nincs akkor visszautalják az összeget.

És nekik nincs Neptun gyűjtőszámlán új sem, hanem normál bankszámlájukra kell utalni.


Ezen kívül van egyetem ahol nem kell a gyűjtőszámlára utalni, hanem bankkártyával neptunból teljesíthető a tétel.

2020. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ezen kívül van egyetem ahol nem kell a gyűjtőszámlára utalni, hanem bankkártyával neptunból teljesíthető a tétel"

En is igy ertelmezem a BGE tajekoztatasat

2020. aug. 11. 22:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!