Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középsulit/gimit...

Melyik középsulit/gimit ajánljátok? (több lent)

Figyelt kérdés
Tehát olyan sulit keresek Budapesten(XI), amiben viszonylag kevesen vannak, és nem (olyan) nehéz. Szakok terén a grafika/rajz/művészet ami érdekel, ha ilyen nincs akkor sima gimi. Angolt tanultam általánosban, és ezt szeretném is. Nem tudom ,hogy van-e olyan suli ahol japánt tanítanak második nyelvként, de ha nincs akkor spanyolra vagy valami hasonlóra gondoltam (vagy csak angol, igazából ez lenne a legjobb, de nem hiszem hogy van olyan ahol nem kötelező a második nyelv :( )

2020. aug. 13. 19:57
 1/2 bbmarta ***** válasza:
Szia! Ha jó az átlagod, a Szent László Gimnáziumban jól éreznéd magad, ott van rajz tagozat és elég erős nyelvekben is a suli. Híresen jó a közösség is, klassz az épület, jók a sulis programok. Van még rajz tagozat Budán a Rákóczi Ferenc Gimnáziumban is, az is bőven a legjobb 100 gimi között van, ha jók a rajzaid, festményeid, oda nem is nehéz bejutni.70 pont körüli központival nyert ügyed van! Nézd át ennek a 2 giminek a honlapját, ott tudsz tájékozódni! Ha ragaszkodsz a 11.kerülethez, akkor ottvan még az Újbudai Széchenyi István Gimnázium, nekik is szokott indulni rajz és ének tagozat is. Nem egy erős gimi, viszont kis barátságos, családias, nincsenek sokan, jó kis sulis programokkal. Remek környéken van az egyetemi parkban.
2020. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Babits Mihály gimnáziumba van japán illetve szerintem jó suli én nem oda jártam mert nem vagyok pesti csak vendegtanulo voltam a japan miatt mert ott lehet csak Japánból osztalyozot csinálni illetve érettségizni Japánból

A folyosókon rendkívül jó rajzok voltak kiállítva gondolom alátámasztja ezt a rajz oktatás :)

A japan oktatás is jónak bizonyul hisz japan anyanyelvű tanárt tanít (Setsuko sensei)

2020. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!