Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madách gimnáziumban mennyire...

A Madách gimnáziumban mennyire van jelen ez a művészeti vonal?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik a madách gimnázium, de nem rudom eldönteni, hogy jó lenne-e nekem. A színjátszó szakkörre muszály menni? Baj ha nem veszek részt a versmondó versenyen?

Légyszi ezeket válaszoljátok meg.



(Nyelvet nagyon szeretek tanulni, meg nagyon jó helyen is lenne a gimnázium. Gyorsan oda tudnék menni)



#Madách Gimnazuim
2020. aug. 15. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti Madáchra gondolsz? Mert ott egyáltalán nem kötelező résztvenni ezeken a programokon! Sőt, a színjátszó szakkörbe pont, hogy komoly felvételi van, nem olyan könnyű ám oda bekerülni. Nagyon jó iskola, bátran ajánlom :)
2020. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen a budapestire gondolok, csak elfelejtettem odaírni.
2020. aug. 16. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Meglepett a második válaszoló véleménye, nekem több a pozitív tapasztalatom az iskolával. Szerintem rendesek a tanárok, és erős a közösség. 2017-ben érettségiztem.
2020. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

#2 én sem ilyenre emlékszem. nekem nagyon sok jó élményem volt a madáchban, a tanáraim (egy-két kivétellel, akik közül több is van, aki már nem tanít ott) jó fejek voltak, rengeteg programot szerveztek, úgy éreztem, érdekli őket, mi van velem. a közösségről nehezen tudok véleményt mondani, hiszen az nyilván sokkal gyorsabban cserélődik, mint a tanári kar, és mostanra kb csqk a végzősök azok, akikkel együtt jártam oda. de az én időmben azzal sem volt probléma.

a kérdésre válaszolva, bár nagyon támogatják a művészeteket, például az osztályok közötti diák színjátszó versennyel, vagy a kamara kórusok versenyével, abszolút semmi sem kötelező. ha nem akarsz, nem kell részt venned benne. vagy csinálhatod, amit én és három évig huzogathatod a függönyt a diákszínpadon :D

2020. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon erőszakos mindenki ha nem akarsz szerepelni, lehetsz fa vagy húzogathatod a függönyt de azt kötelező jelleggel. Értsd ha 0.ban próba van(elég gyakran), akkor kötelező bemenned függönyt húzógatni különben beírnak hiányoznak.
2020. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkban semmi ilyen nem volt. Nem is férne el 34 ember a színpadon. Pont, hogy akik akartak szerepelni, örültek, hogy mi nem, így nekik jutott több szöveg. A próbán meg csak azoknak kellett ott lenni, akik szerepeltek a darabban. Ha hivatalosan nincs óra, mégis mihez írna be a tanár hiányzónak?
2020. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan magyarnak szoktak elkönyvelni. Az hogy te azt írod nálad nem így volt, még nem jelent semmit. Az összes többi osztályban meg ez van. Mégis mi okom lenne mást írni mint a valóság? Azért pedig hogy leírom a tényeket az iskoláról nem kell lepontozni, nem az a megoldás. Tipikus madachos viselkedés: nem ertessz vele egyet ezért lepontozod. Pedig mások számára igenis hasznos lehet az a válasz, hogy ne a Madachot válasszák...
2020. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat. Sokat segítettetek vele.
2020. szept. 8. 19:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!