Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől a debreceni...

Szeptembertől a debreceni Szent László gimibe fogok járni és az egyetlen dolog amitől félek az az hogy a tesi tanár szigorú lesz. Aki oda jár vagy járt elmondaná hogy milyen vagy milyenek az ottani tesi órák?

Figyelt kérdés
Az előző iskolámban meg se kellett jelenni órákon ahhoz képest mennyire lesz durva?

2020. aug. 16. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Gyurj
2020. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én oda járok iskolába. Egyáltalán nem durva. Röplabdázunk többnyire. Ha a kisteremben vagyunk akkor ott van talajtorna.
2020. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj privátban és beszámolok, nekem két tanárom is van, de nagyjából tudom mi a mozgás, egyébként nyugi, nem vészes.😌
2020. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is nyugodtam, engem kb az összes tanított, de ha van kedved csak beszélgetni akkor is nyugodtan :)
2020. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!