Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Földes Ferenc Gimibe...

Aki a Földes Ferenc Gimibe jár, írna nekem és beszámolna hogy milyen is ott tanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék :)

L



2020. aug. 18. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Odajárok, de van sok ismerősöm a többi gimiből így talán tudok kicsit hasonlítani.


Az a helyzet, hogy ez is csak egy iskola. Vannak jó tanárok, rossz tanárok. Van amelyik óráján lehet sorozatot nézni egész évben, mást pedig vigyázz állásban kell várni a teremben és utána se lehet megszólalni se. Némelyik össze tud törni teljesen lelkileg, de olyan is sok van akinek nem fogod győzni meghálálni a segítségét. Vannak jófej meg bunkó osztálytársak is. Ha tanulni akarsz akkor minden lehetőség adott hozzá, ahogy ahhoz is, hogy teljesen szürke kisegérként elpörgesd azt a 4-5-6 évet közepes eredménnyel. Van aki a Cambridgere ment kémiát tanulni, más meg OKJ-ra ment innen. Tőled függ mi lesz a vége.


Vannak fsza programok, a szakköröket oktató tanárok lelkesen támogatnak, a büfés jó barátja mindenkinek, wc papírból az egy rétegű van, néhol omladozik a fal, a B-ben most áll a víz, a C a legszarabb terem, sok a lépcső...stb

2020. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Oda szeretnék jelentkezni de attól tartok hogy túl erős lesz és nem fog menni. Elég maximalista vagyok és ha egyetleg rossz jegyet kapok azt elég rosszul viselem. :D De azért szerintem tanulok is elég rendesen..
2020. aug. 19. 06:10
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: Nekem a B volt a rémálmom:D Emlékszem, mennyit szenvedtem ott. C volt a legjobb, csak hátra mentem kondizni mindig:DD


Kérdező, milyen szakra mennél?

2020. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem vészes. Van aki szenved, de minden iskolában van olyan diák aki szenved a tanulással. Kell tanulni, meg nem árt ha alapból nem vagy hülye, de nem kell zseninek lenni, hogy elvégezd.
2020. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Matek szakra mennék.
2020. aug. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!