Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tárgyfelvételt neptun...

A tárgyfelvételt neptun powerup alkalmazás nélkül is meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy akkor kidob?Vagy nem lehrt egyáltalán?

2020. aug. 24. 03:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sose használtam és megvoltam nélküle
2020. aug. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De jó ez megnyugtat mert nem tudom letölteni:D

Kérlek el tudod magyarázni hogy működik ez a tantárgyfelvételesdi?És hogy hogy kell félévet aktiválni?(Első év).

2020. aug. 24. 06:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint hogy kell megcsinálni az órarendet és aktiválni a félévet mert nem mondták el nekünk :/
2020. aug. 24. 06:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ügyintézés/beiratkozás

és

Tanulmányok/Mintatanterv

illetve nézegesd véginlg mindegyik menüt, jobb ha tudod mi hol van.

2020. aug. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ügyintézés/beiratkozás megvan de azon belül mit kell csinálniOtt van,hogy szűrések,és ha bepipálom,hogy csak aktív,akkor eltűnik a félévem felirata.A beiratkotás/bejeletkezési kérelmek végén egy plusz jel van,de erre nem tudok rámenni.Akkor mégis hol kell?
2020. aug. 24. 06:55
 6/10 A kérdező kommentje:
:/
2020. aug. 24. 06:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet nem indult el az aktiválási időszak, azért nem tudod átállítani. Melyik egyetem?
2020. aug. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anélkül csináltam eddig, este hatkor indult a tárgyfelvétel, és fél-háromnegyed óra múlva jutottam be, de nem nagyon veszítettem vele sokat, csak egy kurzusról csúsztam le. Ha bent voltam, már nem dobott ki, és a tárgyfelvételi időszak több napon át tart, szóval nagyon kicsi az esélye, hogy valaki sose tudjon belépni.
2020. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használtam soha. Pedig nálunk sietni kell, mert elkapkodják a helyeket, de nekem eddig mindig ment. Soha nem dobott ki vagy ilyesmi, max. lassú volt... Nálunk 9-kor indul a tárgyfelvétel, fél órával előtte bejelentkezek, az órarendtervezőbe már előtte mindig összeállítom az órákat és már azt megnyitva várom a 9 órát :) A szemináriumokkal szoktam kezdeni, mert azok gyorsabban betelnek és a végére hagyom a többit. Nem egy nagy dolog, csak rá kell klikkelni a tárgyra, “felvesz” és utána ki is írja, hogy sikerült. Valamint a beiratkozás/bejelentkezés sem nagy dolog, ugyanúgy csak egy-két kattintás az ügyintézések menüpontban.
2020. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ez volt a probléma,még nem indult el az aktiválási időszak.Sikerült,köszönöm!
2020. aug. 24. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!