Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE gazdinfón milyen programoz...

BCE gazdinfón milyen programozási nyelvet tanítanak? Mik és mennyire teljesíthetőek a progr.tárgyak annak, aki nem tanult programozni? Ezzel a végzettséggel ugyanolyan gazdasági területen is el lehet helyezkedni, mint pl a gazd.men-en végzett?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

C#


A gyakorlati oktatás nálunk úgy nézett ki, hogy az első két órán csináltuk a gyak. tanárral együtt, utána egyedül kellett csinálnod, max odament segíteni, ha nem tudtál valamit.


Nem ismerek gazdálkodás-menedzsmenten végzettet, szóval ezt nem tudom.

2020. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta C#, de van még VBA is, illetve fel lehet venni webfejlesztést, ahol van HTML, CSS, JavaScript, illetve később PHP meg Java.

Szerintem ha odafigyelsz simán lehet teljesíteni, nem olyan hatalmas az elvárás.

2020. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
IT-s területen miként lehet elhelyezkedni vele? Web designer vagy programozó szintig lehet?
2020. szept. 3. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Én jelenleg full stack fejlesztő vagyok, most végeztem BCE Gazdinfón. Suli közben volt 2 év amikor fejlesztőként voltam gyakornok. Szóval igen el lehet vele helyezkedni ilyen irányban.

Viszont én szinte egyetem elejétől folyamatosan tanultam hozzá és fejlesztettem magamat, hogy erre a szintre eljussak. Ha ezt így vállalod, akkor szerintem jó szak a gazdinfó, mert van mellette időd mással foglalkozni (önfejlesztés, munka) és a végén lesz még egy IT-s diplomád is.

2020. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen akármit is csinál az ember az önfejlesztés nagyon fontos, mert az egyetem semmilyen szakon sem nyújt túl sokat.

Kezdésnek egy HTML CSS JAVA Script jó ötlet?

Ezt tényleg infós diplomának tekintik? Nem inkább közgazdaságinak?

2020. szept. 4. 12:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Linux és Windows oprendszerekkel kapcsolatos óra is van? (BCE-n)
2020. dec. 22. 03:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem érdekelne, hogy mennyi a webfejlesztéssel kapcsolatos óra.
2021. dec. 15. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!