Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Első osztályos tanulóknak ,...

Első osztályos tanulóknak , miket kell megvenni 2020 - ban ?

Figyelt kérdés
Nem kaptunk az iskolától , semmilyen listát , és a könyv osztáskor sem tudták megmondani , hogy pontosan mit is kell vennünk fiúnknak az iskola kezdésre . Tudna valaki tippeket adni , hogy miből , mennyi kell ?

2020. aug. 28. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

fiunknak*


Ha nem mondták mi kell, akkor szerencsére nem kell megvenni minden szart, amit meg szoktak vetetni.


ceruza, radír, színes cerura, rajzlap


Majd később biztos kitaláljá, hogy kell gyurma meg ilyenek.

2020. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én találtam egy teljesen átlagos első osztályos tanszerlistát. Ebből tudsz szemezgetni, hogy mit lenne hasznos(értelemszerűen a tanszereken kívüli dolgok) megvenni.



Lista: [link]

2020. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most járok gimibe. Még elég jól emlékszem az általános iskolára.


Az utolsó listáján lévő cuccoknak a felét nem használtam, bár anyámmal megvetették.

2020. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm , mindhárom válaszadónak a segítséget . Külön köszönet a listáért . És elnézést pedig a helyes írásért .( fiúnknak ) ...
2020. aug. 28. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es, a füzeteket elfelejtetted! Szerintem alap!
2020. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!