Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tatai Eötvösnek milyen a...

A tatai Eötvösnek milyen a kolesze?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 13:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalat?
2020. aug. 30. 22:42
 2/9 A kérdező kommentje:
Valaki?
2020. szept. 13. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Eötvösös voltam, de nem koleszos így arról nem nagyon tudok mit mondani. Sokak szerint átlagos, nem túl modern de lakható, rendben van. A közösséget, programokat is szerették azok az ismerőseim akik koleszban laktak.
2020. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Drogosok járnak oda is, akárcsak a Gimnáziumba!
2020. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt mégis miből gondolod? Amúgy meg ne általánosíts! Nagyon sok értemes, tehetséges diák kerül ki onnan.
2020. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%
Ne haragudj, de ezzel nem teljesen értek egyet, ugyanis volt szerencsém Eötvösös lányokhoz, és sajnos eléggé arrogánsak voltak, de az összes kivétel nélkül, akikkel ismerkedni próbáltam.
2020. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom, oda jártam, vannak/voltak nagyon szemét csajok, de!!! Hidd el, nekem sok olyanhoz volt szerencsém, aki kedves, normális, értelmes....sajnos parasztok minden iskolában vannak, de magával az iskolával nincs probléma. Nyilván nem egy pesti elitgimi, de a környék egyik legjobbja.
2020. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én személy szerint nem voltam koleszos, de a barátaim közül páran igen. Nekik tetszett, valószínűleg azért is mivel jó szobatársat kaptak. Természetesen volt olyan is amit nem igazán kedveltek pl.: menza, de hát Magyarországon nem könnyű jó menzát találni :)
2020. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Az arrogancia nem iskolafüggő, hanem generációs probléma. Pont akkora esélyed van ott parasztba futni, mint várhol máshol.
2021. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!