Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nke-s kollégiumba nagyon...

Nke-s kollégiumba nagyon nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Mit néznek, átlagot, közösségi tevékenységet? Felsőbbéveseknek nehezebb bekerülni?

2020. aug. 30. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Elsősként könnyű, felsőbbéveseknek nehéz😅. Elsősként szoc.hely.+pontszám.
2020. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt nehéz.

Nekem szüleim elváltak, anyám rokkantnyugdíjas, vidéki vagyok, szegények vagyunk, 4,3-as tanulmányi átlagom volt, mégsem adtak kollégiumot.

2020. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
De inkább kerüld el az NKE-t, én is megbántam, hogy ide jöttem. Mehetsz utána közigazgatásba, nettó 140 ezerért. Tényleg ezt akarod?
2020. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Kartól függ, nekem ÁNTK-n nem okozott nehézséget megugrani a felvételhez szükséges ponthatárt.
2020. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Hát néző pont kérdése...

HHK-n viszonylag egyszerű 😅😅

2020. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%
nehéz... eléggé esélytelen. Engem sem vettek fel (végzős vagyok), pedig szoc helyzetem miatt felvehetnének, plusz a távolság miatt is. Számít hogy mennyire vagy aktív a közösségben. (orczy úti kolesz)
2020. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem esélytelen. 😊 a tanulmányi pontok számítanak a legtöbbet, szóval ott kell sokat bezsebelni, engem már csak a tanulmányi pontok alapján felvettek volna. A szociális helyzet számít a tanulmányi után a legtöbbet, legkevesebbet pedig a közösségi aktivitás.
2020. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Jah persze.. Elsőévesként még felvesznek, de másodévesként esélytelen. Ha jó csaj vagy, akkor könnyebb bekerülni
2020. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Remélem ezt te sem gondoltad komolyan, latszik, hogy a személyes sérelmeid beszelnek belőled, mikozben nem ismered a felvételi eljárást. Legalabb ne mondanál fals infokat. 😀
2020. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
4,3 volt az átlagom, csórók vagyunk, szüleim elváltak, anyám nevel egyedül. 230 km-re lakok Pesttől. Mégsem kaptam kollégiumot. Nálunk a közig-szervező szakon alig van pár kollégista, szinte senki sem kapott felsőbbévesként..
2020. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!