Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor derülnek ki a kollégium...

Mikor derülnek ki a kollégium pótfelvételi eredményei?

Figyelt kérdés

Nagyon remélem, hogy felvesznek, mert rohadt messze lakok az egyetemtől. Viszont ugye simán benne van a pakliban, hogy elutasítanak, de jó lenne ezt minél hamarabb tudni, mert akkor jobban ráállnék az albérletkeresésre.

Vagy esetleg azt tudja valaki, hogy mik a ponthatárok?



2020. aug. 30. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, mikor derül ki, abban sajnos nem tudok segíteni. De szerintem legyen egy tartalék terved arra az esetre, ha mondjuk nem vesznek fel. Van még kb egy heted a félév kezdésig. Szoba, albérlet bérlés nem jöhet szóba? Én 30 ezerért béreltem szobát annó (15 a bérleti díj és 10, 15 a rezsi).


Látom, PTE-s vagy. A KTK-n már biztos, hogy távoktatás lesz. Nem tartom kizártnak, hogy a többi campuson is hasonló döntésre fognak jutni, ha a napi eset számok ilyen meredeken emelkednek...

2020. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Holnap telefonálj be a tanulmányi osztályra, ők biztosan tudnak segíteni.
2020. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Albi melle jegyzem meg, hogy Pecsen 2 magankoli is van.
2020. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

(BTK) 28-án tettek közzé dékáni utasítást, abban az áll, hogy jelenléti oktatás lesz, maszkot kell majd hordani, illetve tartani a 1,5 méteres távolságot. A vizsgák viszont lehetnek elektronikusan megtartottak is.

Bár valóban, meddig tart visszavonni az utasítást.

Elkezdtem nézelődni, a legolcsóbb eddig 38+rezsi,de gondolom így jár az, aki pótfelvételizik.

Mindenesetre köszönöm a választ! :)


A TO jó ötlet, köszi! :)


Viszont a magánkollégiumokról még csak nem is hallottam, úgyhogy #3 neked is nagyon köszönöm, mindjárt utána is nézek.

2020. aug. 30. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!