Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány JÁK segítség! Nappali...

Pázmány JÁK segítség! Nappali tagozatos pótfelvételizettként, hogyan tudom felvenni a tantárgyaimat?

Figyelt kérdés
Mivel pótfelvételiztem, ezért csak 3 napja jött meg az értesítésem a sikeres felvételiről. 2-án megyek beiratkozni, azonban sajnos még nem teljesen egyértelmű számomra a Neptun-rendszer működéséről szóló tájékoztató. Az idei félévre szeptember 11-ig lehet felvenni a tantárgyakat, viszont 7.-e lesz az első tanítási nap. Attól félek, hogy a kötelező tárgyakat is egyesével kell kiválogatni, ezért könnyen lemaradhatok valamiről ha addigra betelnek a férőhelyek. Van rá esélyem, hogy a többi nappali tagozatos elsőévessel együtt, délelőttönként járjak órákra? Másik kérdésem, hogy a szabadon választható tárgyak közül hányat kell felvenni? Főleg pázmányosok válasza érdekel. Előre is köszönöm a segítséget.

2020. aug. 30. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia, harmadéves vagyok a Pázmányon. Augusztus 27.-én kezdődött a tárgyfelvétel, így valószínűleg nehezebb lesz jó szabadon választott tárgyakat találnod. Igen, természetesen a többi elsőévessel fogsz járni-mivel a kötelező tárgyak ugyanazok. (A szabválok ettől függetlenül este is vannak.) Mivel elég sok szabvált+kötvált kell teljesíteni, én azt ajánlom, hogy mindenképp 2-t próbálj legalább felvenni-mivel több alkategória van, ezért érdemes időben elkezdeni őket kipipálgatni. Ha van még kérdésed, írj bátran!
2020. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!