Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a ll. kerületi...

Vélemények a ll. kerületi Móricz Zsigmomdról?

Figyelt kérdés
Tudjátok a szokásos snassz szöveg. Hány ponttól hívnak be,mennyire számítanak a hozott jegyek? Milyenek a tanárok, közösség? Nem csak nekem, hanem minden gimnáziumot kereso társamnak segítenétek.

2020. szept. 1. 01:49
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én 2018-ban végeztem ott, a testvérem jelenleg most végzős. Az utóbbi időkben emelkedett, hogy hány ponttól hívtak be. Tudom, nem a legfrissebb infó, de 4éve 60 ponttól, hívtak be szóbelizni. Számítanak a hozott jegyek, amennyiben jól tudom a bizonyos füzeteket is be kell vinni a szóbelire (irodalom, történelem). Én nagyon szerettem odajárni, főleg a tanárok miatt. Használható és biztos tudást adtak, van akivel még most is tartom a kapcsolatot:) Szerintem mindenképp érdemes oda jelentkezni. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan privátban!

2020. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!