Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem kaptam SZTE-n városi...

Ha nem kaptam SZTE-n városi tanulóbérletet hol tudok venni egyet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nahát pont azért jöttem ide, hogy ezt a kérdést feltegyem 🤗🤗
2020. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aradi téren van árusító, egy kis bódé a matek épület előtt, a vasutallomason is volt bár az lehet megszunt
2020. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
2020. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen van jegy- és bérletárusító pavilon, pl. Mars tér, Nagyállomás, Aradi vértanúk tere, Dugonics tér (Kálvária sgt. legeleje), és még sok helyen, a #3 linkjén megtalálható. Sőt, a TIK-ben az SZTE ajándékboltban is szoktak árulni, de az nem tudom, hogy most nyitva van-e.

Egyébként nem rosszindulatból, de egy egyetemistának illene tudnia magától utánanéznie ennek.

2020. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szkt honlapján: [link] nincs az a bérlet amit én keresek, amit az egyetem ad szociális támogatásként. a honlapot már megnéztem és akkor sem találtam ezért tettem fel a kérdést
2020. szept. 1. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
olyat nem tudsz venni, csak városi diákberleter, 4szer volt meg par eve. Féléveset, amit az egyetem ad, olyat nem tudsz venni
2020. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
#5 Amit az egyetem ad szociális támogatásként, de te nem kaptál (ahogy a kérdésben írod), olyat mégis miért lehetne venni? Mi értelme lenne egy olyan szociális támogatásnak, amit venni lehet? Havi diákbérletet vegyél, 4000Ft/hó, adott naptári hónapra érvényes (elsején 00:00-tól a következő hónap ötödikén 23:59-ig).
2020. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom ezért akarna venni, mert rá van írva, hogy tizenvalahány ezer es mmilyen jó, megússza fél évig azzal, de az az egyetemnek kerül annyiba, ő annyiért veszi és adja oda szociális alapon annak, aki "megnyeri". De más nem tud olyat venni
2020. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező neked már kiderült, hogy kapsz-e? Nekem még mindig beadva státuszon van. Nem lehet, hogy még neked sem értékelték ki, vagy te már megkaptad, hogy 'ponthatár alatti'?
2020. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem még csak annyit írnak, hogy döntésre vár.. Te honnan tudod, hogy nem kapsz?
2020. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!