Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves Egyetemisták, akik nem...

Kedves Egyetemisták, akik nem kerültetek be koliba! Hogyan tervezitek tovább?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki! Legfőképp ahhoz szólna a kérdésem, akik távol álltok az egyetemtől, és be kell járnotok. Ti mertek albérletet kivenni, vagy milyen megoldásban gondolkoztok?

2020. szept. 1. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Magánkoliban voltam, de az egy patkánylyuk méretű szoba volt, 14 emberrel 1 wc-re, külön hűtő, nélkül, konyha nélkül 80 ezer forint havidíjért. Az egyetemi koli ehhez képest luxus volt. Pedig azt gondolná az ember ami magán az jó.

Akkor inkább albérlet...

2020. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Magan kolit jo ötlet üzemeltetni
2020. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudom javasolni a Galvanit.

Nem rég lett felújítva.

[link]

2020. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs annyira sok bejárós órád és meg tudod oldani a napi szintű ingázást, akkor lehet érdemes bevállalni a jelenlegi helyzetben. Ha lesz valahol kiterjedtebb szigorítás, az szerintem elsősorban Budapesten lesz és ott is kifejezetten az egyetemeken, maximum középsulikban.

Vagy próbálj olyan albérletet keresni, ahol minimális kauciót kérnek. Én sajnos azt tapasztaltam, hogy a magánkolik már beteltek.

2020. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szerencsére közben bevezették a távoktatást, így csak egyetlen egy nap kell bemennek egy laborra. Így már nyugodt szívvel ki tudom várni a kolis várólistát. :D
2020. szept. 5. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!