Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két iskolarendszerű okj...

Két iskolarendszerű okj egyszerre?

Figyelt kérdés
Elvegezhetek két erettsegi utáni iskolarendszerű okjs képzést párhuzamosan, ha az egyik nappalin, a másik estin van?

2020. szept. 2. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom igen(ha nem ütközik valahol egymással), de a leghitelesebb választ az iskola tudja megmondani. Feltételezem, hogy egy iskolában szeretnéd elvégezni. Így mikor mész a jelentkezési lapért, én a biztonság kedvéért a titkárságon megkérdezném, hogy van-e erre lehetőség.
2020. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő ingyenes akkor nem. Ha az egyik fizetős minimum, akkor igen.
2020. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nemtom, én abban vagyok biztos,hogy egy okj-t lehet ingyen, és azt sem tudom, meddig tehát lehet, hogy csak 25 éves korig; ennek most nem néztem utána; de szóval szerintem úgy talán nagyon nagy eséllyel lehet csinálni a kettőt is,hogy egyikre, tehát pl a nappalit szokták államilag támogatni szerintem, tehát hogy arra jársz tehát ingyen; és akkor ami tanfolyamot még kinéztél mellette , arra már fizetsz; és akkor tehát, ha nem ütköznek az időpontok, akkor lehet; mert nálunk ahova én jártam okj-re, ami fizetős volt, ott volt egy olyan szabály, hogy az órák 70 talán %-án bent kellett lenni; hogy mehessünk a végén vizsgázni. Tehát számít a jelenlét is. Hogy ne annyira essenek egybe az időpontok; de pl ha valakinek előbb el kell rohanni buszhoz, azt pl tehát fizetősön mindenképp meg szokták érteni, meg egyszer jártam egy olyan képzésre is, ami szakközépiskola utáni ötödév volt ugyanott; ott tehát szigorúan vették az órák végét; szal ott kellett még ilyen kilépési engedély; tehát ötödéven ott egyik osztálytársamat nem akarta kiengedni a portás a 4. óra után, amikor orvoshoz volt időpontja, és szerintem már a 19-et is betöltötte amúgy. A végén benyomta ő az ajtónyitó gombot,és ment a dolgára.
2020. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mármint szakközépiskola utáni ötödév ugyanott,ahova előtte 4 évet már jártak, akik tehát ott ötödévesek lettek.
2020. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Két OKJ ingyenes, és nappalira járhatsz 25 éves korig, esti munkarendre viszont 60 évesen is jarhatsz, én estis vagyok és az osztálytársaim nagy része 40-50 éves.
2020. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!