Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás mesters...

Nemzetközi gazdálkodás mesterszak után milyen karrierben érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés

Corvinus-ról.

Idegen nyelvek jól mennek. Angol, német és francia felsőfok.


Inkább valami multi érdekelne. Milyen munkaköröket érdemes nézni Linkedin-en pl?


(Van már nekem is pár ötletem, csak érdeklődöm, hátha valaki valami olyat mond, amire nem gondoltam volna.)



2020. szept. 4. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál gyakornok, interjúra se fognak behívni. Ezért első körben gyakornoki helyeket keressél. Egyébként stratégiai beszerzés, szállítmányozás, logisztika, külkereskedelem az elsődleges területek, amikre ezzel tudsz menni, de ezen felül gyakorlatilag bárhova felvesznek, ahova a többi gazdasági szakost is, tehát nyugodtan mehetsz stratégiára, marketingre stb. stb. De, még egyszer: a gyakorlati hely a titka mindennek. Keress gyakornokságot most szeptembertől!
2020. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, az a gond hogy nem olyan egyszerű gyakornoki helyet találni. Főleg vidéken..
2020. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam gyakornok.


Budapestről lenne szó.

2020. szept. 4. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!