Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki OKJ-s, felsőfokú szakképzé...

Aki OKJ-s, felsőfokú szakképzésre jelentkezett, ugye az is mehet gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Gondolom igen, mert anno azt hiszem, nővérem is volt. 19 vagyok, szóval én csak most megyek felsőoktatásba, esetleg nem "néznek ki" miatta? mert egy alapszak meg egy felsőfokú mégiscsak más :) (bár évről évre egyre többen jelentkeznek OKJ-ra)
2010. aug. 5. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyetemek küldeményben szokták értesíteni a jelentkezőt e felvételről/elutasításról. Amennyiben valakit felvettek, a levélhez csatolni szoktak sok tájékoztatót, például a gólyatáborról is. Sőt azt hiszem jelentkezési lapot is mellékelnek, amit vissza kell küldeni. Ha nem kaptál a levélhez ilyet, akkor szerintem keresd föl a főiskola megfelelő karának hallgatói képviseletét.
2010. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerveztek nektek gólyatábort, és kaptál rá jelentkezési lapot, akkor miért néznének ki onnan? Hiszen nyilván a többiek is mennek, akik pont arra fognak járni, amire te. Ha meg nem küldtek jelentkezési lapot, akkor nektek nincs gólyatábor, és megint csak nem néz ki senki.
2010. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen mehetsz
2010. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!