Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Madách Imre Gimnázium...

Milyen a Madách Imre Gimnáziumban (Budapest) a szóbeli ?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.osztályos, kitünő voltam világ életemben, németet tanulok 4 éve, lehet még egy kicsit korai, de az érdekelne elsősorban milyen volt az elmúlt években a német és a magyar szóbeli, milyenek voltak a tanárok stb, de bármilyen Madách-al kapcsolatos véleményt/infot szívesen meghallgatok. Nem tudni még, most a koronavírus miatt hogy alakul a felvételi, egy biztos, hogy nem lesz iskola látogatás, így az itt és családban lévő tapasztalatokból kell építkeznem.

Köszönöm szépen előre is mindenki válaszát. :)

Ui:Ha lehet az évszámot is írjátok oda, hogy mikori a tapasztalatotok, köszi. :)



2020. szept. 4. 20:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
En ugy tudom hogy nehez iskola egyebkent nagyon. Ne hajszold magad tul!
2020. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Én 2017-ben érettségiztem a Madáchban és nagyon szerettem az iskolát. Összetartó közösség, és többségében rendes tanárok jellemzik. Tanulni azt kell, de van mellette idő másra is, pl, sokan aktív sportolók voltak az osztályomban. A szóbeli nem vészes (2013-as tapasztalat), magyarból csak beszélgetnek veled, a szókincsedre, és arra figyelnek, hogyan fejezed ki magad. Németből megadott mondatok közül én választhattam ki, hogy milyen témakörről szeretnék beszélni. Ha van még bármi kérdésed, nyugodtan írj, egy barátnőm húga most is odajár, így lehet friss infókat is tudnék szerezni :)
2020. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Ilyen egy kedves válaszoló vagyis a 2-es az én első válaszom nem volt valami jó...
2020. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Lepusztult épület, zsarnok tanárok akik le se adják az anyagot ellenben mindennap számonkérés van mindenből kb. Egy nap 3-4 dolgozat a minimum nálunk pl, ebből sokszor a fele TZ...ja és a feleles nincs benne. A mi osztalyunkat 2 tanár is “tanította “ akik alkoholistak voltak, ez nem ritka a Madáchban. A közösség mint olyan nem létezik, csak klikkek, elzüllott, ostoba, durva, drogos, cigis diákok a többség. Aki nem , az is problémás többnyire. Ne menjetek oda ha jót akartok. Én 4 évig jártam oda.
2020. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
gimiskola.nhely.hu szóbeli tapasztalatok
2020. szept. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszát, 5/2 a jó véleményt, 5/4 a megosztót és 5/5 pedig az oldlat, ez nagyon nagy segítség.Várom a továbbiakat is. :)

Amúgy a másik két iskola a Veres Pálné és a Berzsenyi amiken még gondolkodok, estleg ha valakinek ezekhez van bármyilyen tapasztalata vagy ilyesmi azt is szívesen meghallgatom.

2020. szept. 5. 08:27
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Még mindig a híréből él a suli, nekem a gyermekem járt oda, most nem engedném oda. Itt is vannak nagyon jó és sajnos nagyon rossz tanárok, és van, aki többségében az utóbbiakat kapja.Közel sem ad annyi pluszt ez az iskola, mint amennyire vártuk. A Berzsenyi nagyságrendekkel jobb, a Veres Pálnéról is jókat hallottam.Anonim válaszát nem osztom, a tanárok nem alkoholisták, inkább nagy a kivételezés.
2020. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, a mi osztalyunkat vagy 4 tanár is tanítotja akik egyfolytában reszegek voltak órán, s köztudottan alkoholisták.
2020. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy lepontoztok még így van, személyes tapasztalat.Aki nem hiszi, az járjon oda és majd a saját bőrén is megtapasztalhatja. Bár nem kivanom senkinek...
2020. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Most mindenki nagyon lehúzza, de őszintén, van olyan iskola, ami minden szempontból tökéletes? Ez legalább egy színvonalasabb gimnázium, és a statisztikákból ítélve, nem a híre miatt az országban a 13-15. legjobb gimnázium.
2020. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!