Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A MOME-n egy szemeszterre...

A MOME-n egy szemeszterre mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

Azt tervezem majd, hogy erre az egyetemre megyek, animációs szakra megyek, természetesen, ha bejutok meg ilyesmik. De viszont nem tudom, hogy az mennyibe kerülne, mert, ha sokba, akkor minél előbb keresnem kell valami mást, mert én/mi nem tudnánk megfizetni.


Lehet hülye kérdés, de nem találtam semmit erről és még kicsit messze van számomra, de már most el kell kezdenem készülni rá.


Köszönöm a válaszokat előre is. :D



#MOME #animációs szak
2020. szept. 8. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
felvi.hu
2020. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
800.000 / félév (felviről néztem én is), de a modellváltás előtt csak az fizetett, akinek már nem voltak államilag támogatott félévei, azaz kb senki:D Most elvileg ugyanúgy "ingyen" lehet majd tanulni a többségnek, de még nagyon új az egész, túl konkrét információk még nincsenek tudtommal.
2020. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ilyen drága??

Nemár, akkor úszott az egész. T-T

Köszönöm!

2020. szept. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!