Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nelyik ügyintézőnél/osztályon...

Nelyik ügyintézőnél/osztályon kell érdeklődni,ha egy ilyen speciális órarendre lenne szükség?

Figyelt kérdés

Itt a vírus,sok helyen távoktatás lesz, én pont abba a rétegbe esek bele ahol zömében nem az lesz... Nem tudnám kivitelezni hogy reggel 8ra online előadáson legyek, mert azt követően rengetegszer van,hogy gyakorlati tárgy jön, és addig tart egy előadás amíg utaznom kellene (tehát ha kezdődik 8kor és véget ér 940re, utána 950tol gyakorlat, akkor nekem a 810es vonattal, két átszállással el kell indulnom,hogy beerjek 940re a vasuthoz,onnan pedig eljutni az egyetemre). Őszintén szólva félek a vírustól. Örülök hogy a kollégiumba nem vettek fel,mert sose tudni, kit kapott el a vírus. Ennyi utazásnál is fennáll a veszélye... Ezen az se segít hogy pánikbeteg vagyok. Pszichiátria is kellene időpontot kérnem kivizsgálásra a hetekben.

Szükségem van egy teljesen online oktatásra... Informatikát tanulnék majd, programozónak. Gyakorlati óra itt nem tenne sokat mert van egy laptopom ami elég erős ahhoz,hogy programozni tudjak, ha azt kell csinálni. De tényleg az hogy például reggel 8tol este 7ig ott legyek mert össze vissza van elmélet amin nem, aztán gyakorlat amin ott kell lenni, aztán megint nem, utána egy olyan elm amin igen,nem tudom megoldani. Szeretnék tanulni, sose voltam ellene, dea vírus és a személyes megjelenés... Szakképzésen voltam az elmúlt egy évben, és ott gyakorlati órákon switcheket, routereket,szervereket kötöttünk össze,konfigoltunk be, felépítettünk fel stb, hogy működjön. Ahogy jött a vírus,ezeket sz órákat alkalmazásokkal (cisconak a packet tracerrel) helyettesitettuk a szerverezést virtuális szerverrel, amikor kisebb progrsmozasrol volt szo, visual studuot mindenki letöltötte, a code szerkesztő is készen állt és mindenki le tudott vizsgázni ötösre. Igy szerintem kivitelezheto lenne a programozas es programozas elmelet is otthonról valo tanulasa... Mielott mondana balaki hogy "nem mindenki programozott előtte", kötelező egy szakmai emelt ami info ismeretek, fizika, matek vagy még valami. Én informstika ismeretekbol emelteztem és ott volt programozás,ha infó szakon tanult középiskolában akkor ott is volt programozás,ha meg matekbol vagy fizikabol stb emeltezett akkor nem okozhat gondot a programozas, de kétlem hogy van olyan aki 0 programozás után beüti a fejét és azt mondja, ő programtervező lesz.

De lényegtelen,eltertem a tárgytól. Több szempontbol is szükségem van a távoktatásra, de nem tudom melyik ügyintézőnél kellene érdeklődni ezzel kapcsolatban abbol a 900 elerhetosegbol amit kitesznek az oldalukra. Ha annyit megmond vslaki hogy melyik osztaly ugyintezoje felelos ezert,mar kozelebb leszek... Köszönöm előre.


2020. szept. 9. 06:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A tanulmányi osztályon kellene érdeklődni.


Viszont ha azon a szakon, amire jársz, nincsen amúgy levelező képzés vagy mindenkinek kötelező távoktatás, akkor miattad biztosan nem fognak ilyet csinálni.

2020. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van levelező azon a szakon de úgy tudom gyakorlatra akkor is be kell nenni. Ezert is jelentkeztem nappalira.
2020. szept. 9. 07:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el. Passzíváltasd a félévet.
2020. szept. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első féléven nem lehet, csak ha szülsz, műtenek vagy meghalni készülsz.
2020. szept. 9. 07:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudtommal első félévenként is lehet passziváltatni. A volt szobatársam is passzíváltatta magát első félévesként. Érdeklődj utána.
2020. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"Első féléven nem lehet, csak ha szülsz, műtenek vagy meghalni készülsz."
2020. szept. 9. 17:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom milyen egyetemre jársz......
2020. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"A kari TKB a hallgató kérelmére engedélyezheti a hallgatói jogviszony

szüneteltetését (passzív félév) két egybefüggő félévnél hosszabb időtartamban is,

illetve az első félév teljesítése előtt is feltéve vagy a már megkezdett képzési időszak

végéig, az adott képzési időszakra vonatkozóan, hogy a hallgató a hallgatói

jogviszonyból eredő kötelezettségeinek ***szülés, továbbá baleset, betegség vagy más

váratlan ok miatt, önhibáján kívül*** nem tud eleget tenni."

2020. szept. 9. 22:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a két félévnél hosszabb passzív időszakról szól, és az utólagos passziválásról.
2020. szept. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
"illetve az első félév teljesítése előtt is "
2020. szept. 10. 06:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!